S.S.S (Sıkça Sorulan Sorular)

 • Home
 • S.S.S. Sıkça Sorulan Sorular – Help & FAQs

Acil Diyetisyen

Tüm diyetisyen ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz. Ön görüşme ücreti yok bilgi alma ücreti yok. Ücretsiz bilgi almak için aşağıdaki iletişim numarasını kullanabilirsiniz veya bizlerle WhatsApp’tan iletişime geçebilirsiniz.

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  Genel sorularınız için lütfen güler yüzlü halkla ilişkiler personelimizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

  VIP Diyet kullanmadan önce merak edilen sorular ve sıkça diyetisyenimize yöneltilen sorular cevaplandırarak online diyetisyen rehberi oluşturduk. Merak ettiğiniz tüm soruları aşağıdaki sıkça sorulan sorular başlıkları altında bulabilirsiniz.

  VIP Diyet: Danışanlara özel tıbbi beslenme tedavisi ile vücudunuzu hem daha sağlıklı bir hale getirir hem de sizi istediğiniz kiloya ulaştırır. Yeni bir siz için size en uygun diyet listelerimizi diyetisyenimizde öğrenin.
  Tüm ülkelere hızlı hizmet sağlayan VIP online diyet ile yaşadığınız konumda diyetisyen ihtiyacınızı kolay ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturun.
  Online görüşmeler ile, size uygun zaman diliminde evde, işte veya tatildeyken diyetisyeniniz her anınızda sizi kontrol eder ve beslenme danışmanlığınızı üstlenir. Sürekli takip sayesinde diyet programlarına uymanız amaçlanarak daha kısa bir sürede gözle görülür sonuçlar almak için popüler hale gelen VIP Diyet size bu doğrultuda kolaylık sağlar.
  7/24 iletişim formumuzdan veya randevu al formumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz. VIP Diyet WhatsApp hattımızdan online diyete dair tüm konuları ücretsiz sorabilir VIP diyet hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz.
  Diyete dair tüm konularda profesyonel ve uzman olan diyetisyenimiz beslenme ve diyetetik anabilim dalı mezunu olarak sizlerle özel olarak ilgilenmekte ve tüm özel duruma sahip danışanlar için farklı programlar ile sağlıklı bir şekilde diyet yapmanızı sağlamaktadırç
  VIP Diyet kendi ofisinde danışanlarla yüz yüze görüşme yapmaktadır. Bulunduğunuz konumda Türk diyetisyen olmaması veya hiç diyetisyen olmaması durumlarında sizin her anınızda yanınızda bulunarak en iyi beslenme ve diyet hizmeti vermektedir.
  Günümüz teknolojisinde sizlere kolaylık sağlamak için ve herhangi bir program yüklemeden online görüşmelerimizi VIP Diyet WhatsApp numaramızdan yapmaktayız. Kesintisiz ve HD kalitede ofisimizde gibi hissetmeniz için yüksek kaliteli fiber altyapısı ile desteklenmiş ofis cihazlarımız ile sizlere en iyi diyet hizmetini veriyoruz.
  Vücut yapınıza göre 4-12 arası kilo vermeniz için diyet programları hazırlayan diyetisyenlerimiz sağlıklı ve kalıcı kilo vermeniz için sürekli araştırmalar yaparak size özel programlar oluşturmaya devam eder.
  Kilo vermek gibi kilo almakta diyet programları ile aşılabilecek bir durumdur. VIP Diyet diyetisyenlerimiz sizler için en uygun programlar ile sağlıklı bir şekilde kilo alma diyet listeleri oluşturmaktadır.
  VIP Diyet yurt dışında veya yurt içinde bulunan işletmeleriniz için (Özel Kreş, Özel Okul, Firma ve Fabrika) haftalık ve aylık olarak öğün yemekleri planması yapar ve çalışanlarınız veya işletmenizde bulunan insanların sağlıklı beslenmesi için mutfak planlaması yapar.
  Aldığınız hizmet için fatura taleplerinizi hizmet aldığınız diyetisyenlerden isteyerek sizlere posta yoluyla ve elektronik e-posta yoluyla iletmesini isteyebilirsiniz.
  VIP Diyetten yapacağınız her işlemde fatura kesilir ve KDV fiyatlara dahildir. Aldığınız veya alacağınız hizmet için ek ücret talep edilmez. Şeffaf fiyat anlayışıyla danışanlara kolaylık ve anlaşılabilirlik sağlar.
  Bulunduğunuz konum, diplomanız ve ofisinizin bilgilerini iletişim formlarımızdan göndererek ekibimiz tarafından incelenerek profesyonellik ve deneyimleriniz göz önünde bulundurularak diyetisyenlerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.
  dp_Icon

  Doğru Diyetisyeni Sonunda Buldunuz!

  Sizin için özel olarak VIP diyetisyen hizmeti sağlayarak sizlere en iyi online diyet imkanı sunuyoruz. Sınırlı sayıda hasta kabulu yapmaktayız. Randevu almadan önce lütfen bizimle iletişime geçiniz ve randevu doluluk oranını öğreniniz.